Skolotāji

Brīvības gatvē 356A - 35
Ūnijas iela 5
Inese (Vadītāja)

Inese – Pogas “enkurs”, vada Pogas saimniecību un finansiālo pusi. Patīk ķimerēties ar dažādiem rokdarbiem.

 

 

Gita, mākslas skolotāja

Pogas bērni ir mans lielākais iedvesmas avots. Radoši darbojoties, laiks paskrien vēja spārniem! Izrādās - ziloņi spēj lidot, kad ir vēl mazi un paši to ļoti savēlas, bet īstām princesēm skropstas jāzīmē līdz mākoņiem! 

Baiba, mūzikas skolotāja

Nedomāju, necerēju
Šai vietā gavilēt;
Vai te mani vējš atpūta,
Vai ūdenis atlīgoja?
Ne te mani vējš atpūta,
Ne ūdenis atlīgoja:
Labi ļaudis aicināja,
Nākat koši padziedāt.

Tā nu esmu nokļuvusi POGĀ.
Ar bērniem kopā dziedu un dancoju jau 16 gadus. Pati spēlēju dažādus mūzikas instrumentus - etnogrāfisko kokli, vijoli, akordeonu, stabuli un arī mandolīnu. Bērniem ir lieliska iespēja iepazīt gan latviešu tautas mūzikas instrumentus, gan arī apgūt mūsu skaistās tautas dziesmas un tradīcijas - gadskārtu svētku svinēšanu.
Savu muzikālo pieredzi esmu smēlusies folkloras kopā "Laiksne", kurā darbojos jau 21 gadu.

Līga, sporta skolotāja

Ja jūs jautāsiet man, kas bērniem sagādā vislielāko prieku, es noteikti atbildēšu – KUSTĪBA.

Viņiem ir vēlme vienmēr atrasties kustībā, allaž darboties un rosīties, un man ir dota vienreizēja iespēja viņiem jau no mazotnes ļaut iepazīt un iemīlēt sportiskās aktivitātes, un kas zina, varbūt mānā acu priekšā aug nākamais olimpietis!? :)

 

Elīna, vadītājas vietniece, skolotāja.

Katrs bērns ir unikāls un neatkārtojams, tieši tāpēc man tik ļoti patīk strādāt ar bērniem Pogā. Katra diena ir kā piedzīvojums, neviena no tām nav atkārtojama. Tāpat kā māksla, kurā katrs krāsas triepiens bērnam ir ļoti svarīgs. Ar lielu prieku palīdzu ikdienā mazajiem ķipariem iepazīt pasauli un sniegt mīļu atbalstu ik mirkli, kad tas ir nepieciešams. Man patīk dziedāt, un it īpaši kopā ar bērniem.               

Strādājot ar bērniem, man ir ļoti svarīga ir savstarpēja uzticēšanās un cieņa.                                                                                                            

Lielākais gandarījums darbā ar bērniem ir, kad dzirdu, kā bērns stāsta, ko jaunu ir uzzinājis un cik interesanta diena ir bijusi.

 

Džeina, Dzeltenpodziņu skolotāja

Katram no mums šūpulī tiek ielikts kāds talants, mērķis', ko dzīves laikā cenšamies sasniegt.  Šķiet, man šis mērķis ir būt par draugu bērniem. Man ir dota fantastiska iespēja būt par skolotāju. Tas man nozīmē uzņemties milzum lielu atbildību un kļūt par vienu no svarīgākajiem cilvēkiem bērna dzīvē. Tas nozīmē mācīties no bērniem, ticēt saviem un viņu spēkiem, nebaidīties no kritieniem- celties un mācīties no tiem, lepoties ar ikviena panākumiem. Tas nozīmē radīt, uzburt, pārsteigt, iedvesmot, mīlēt, sildīt un lolot. Tas nozīmē būt pašai mūžīgai skolniecei.

Es ticu, ka ”ceļojums” POGĀ mums atnesīs daudz jaunus piedzīvojumus ,pozitīvus mirkļus un nenovērtējamas atmiņas. 

Dace, Sarkanpodziņu skolotāja

Kā sāku strādāt bērnudārzā, tā iemīlējos šajā darbā jau pirmajā nedēļā. Esot ar bērniem, attīstās pašas fantāzija un mācos no jauna skatīties bērna acīm. Bērni sniedz daudz prieka un mīlestības, tāpat raižu. Mēs kopā mācāmies, mācām cits citu. Un jūtu, ka šie pirmie soļi katra bērna dzīvē ir vienmēr bijis mans aicinājums – augt un mācīties kopā, palīdzēt apgūt dažādas prasmes un zināšanas.

Man patīk būt dabā, doties pārgājienos, lasīt aizraujošu literatūru, darīt dažādus rokdarbus, pat vispacietīgākos! Un domāju, ka katra pārmaiņa, lielāka vai mazāka, ko dzīve mums dod, ir vajadzīga konkrētajā brīdī un jāmācās to pieņemt. Jo atsakoties zinu, ka viss būs kā ierasts, turpretī pieņemot, nāksies dažbrīd iziet no komforta zonas, kas notiek itin bieži, strādājot ar bērniem.

Paldies bērni, ka palīdzat augt arī man un attīstīties līdz ar jums! 

Indra, Zaļpogu skolotāja

Vai zini, kur ir zeme laimīgā
ik katram tajā laiks rit savādāk,
tur mazas meitenes un puisēni
redz brīnumpilnu pasauli,
redz brīnumpilnu sapņu pasauli.

Kopā ar bērniem arī man ir iespēja ik dienas atgriezties laimīgajā zemē - bērnībā.
Kad sāku strādāt bērnudārzā, domāju, ka es mācīšu bērnus, bet tagad saprotu - bērni māca mani. Es atkal spēju neviltoti priecāties par niekiem, protu pateikt - nē, ja ļoti negribas kaut ko darīt, protu piesist kāju pie grīdas un kliegt: " Bet es gribu!". Bērni man iemacīja būt patiesai, vērtēt cilvēkus ar sirdi un atkal ticēt brīnumiem. Un es zinu - es vēl daudz ko iemacīšos!

 

Sandra, skolotāja palīgs

Manas darba dienas nekad nav vienādas. būt ikdienā ar mazajiem ķipariem, man ir iespēja sajust patiesas emocijas un šīs emocijas veido kopējo notikumiem pilno ikdienu. No bērniem mācos arī es -spēju saskatīt pozitīvo un priecāties par mazajiem dzīves sīkumiem. Esmu pateicīga un priecīga, ka varu būt par bērnu mīļo draugu un viņiem palīdzēt atrast savu vietu lielajā Pasaulē. 

Anna, skolotāja

Katra diena kopā ar bērniem mani māca, tā piepilda, samīļo un ļauj ticēt nebeidzamiem brīnumiem. Tā ir diena, kad enģeļa spārni pieskarās zemei. Un es esmu... es mēģinu... es mācos-  saprast, sajust, sadzirdēt.